Регламент надання Послуг з реєстрації, перереєстрації, супроводу та технічної підтримки доменних імен

Надання послуг з реєстрації доменних імен надаються Замовнику на умовах його реєстрації на сайті Виконавця.

Послуги з реєстрації доменних імен надаються виключно на підставі заявки особи на реєстрацію конкретного доменного і'мя. Доменне ім’я повинно відповідати вимогам Правил та Регламенту обраної доменної зони.

Виконання заявок реєстрацію доменних імен здійснюється по принципу: перша отримана – перша виконана.

Реєстрація доменного ім’я здійснюється тільки після отримання Виконавцем сплати за послугу.

Реєстрація доменного ім’я здійснюється на фіксований, попередньо обумовлений строк. При спливу терміну реєстрації, у випадку відсутності згоди Замовника на перереєстрацію доменного ім’я на наступний певний строк, реєстрація доменного ім’я скасовується, згідно чинної процедури видалення доменів з Реєстру імен. Після видалення доменного ім’я з Реєстру, воно стає доступним для реєстраціє будь-якою особою.

Для надання Послуг з реєстрації доменних імен, Хостінгу та інших Послуг Виконавець має в своєму розпорядженні та використовує для виконання своїх обов'язків перед Замовниками комплекси технічних засобів та програмного забезпечення (далі – сервери):

  • Не менше трьох апаратно окремих серверів доменних імен, фізично розташованих в різних будівлях з незалежним електроживленням, та постійно (24 години на добу, 365 днів на рік) підключених до Інтернет некомутованими IP-каналами. IP-адреси цих серверів належать до різних автономних систем Інтернет.
  • Постійна технічна підтримка реєстратора:
  • Постійно підключений до Інтернет веб-сервер, що містить інформацію про реєстратора та послуги, що ним надаються
  • Автоматизовану реєстраційну облікову розрахункову систему (далі Биллінг) для забезпечення автоматизації операцій з замовлення, реєстрації, перереєстрації, трансферу доменних імен, замовленню та подовженню дії інших наявних послуг, оплати за замовлені послуги та контролю за витратами коштів. Користування Биллінг-ом здійснюється за допомогою веб-інтерфейсу.
  • Надання Послуг здійснюється відповідно та згідно чинних Нормам користування мережею Інтернет та чинних Правил домену, який бажає зареєструвати РЕЄСТРАНТ. Реєстрант зобов’язується ознайомитися та неухильно дотримуватись цих Правил.
  • Передача прав на доменне ім’я іншій юридичній, фізичній особі або фізичній особі-підприємцю здійснюється на підставі письмової заяви. Для підтвердження Ваших прав на доменне ім’я, Реєстратор може вимагати, а Ви зобов’язані, надати інформацію що надасть можливість однозначно ідентифікувати Вас як володільця домену.
  • Передача доменного ім’я на обслуговування іншому реєстратору здійснюється на підставі Вашої письмової заяви. Для підтвердження Ваших прав на доменне ім’я, Реєстратор може вимагати, а Ви зобов’язані, надати інформацію що надасть можливість однозначно ідентифікувати Вас як володільця домену.