Способи оплати

Для юридичних осіб

(підприємств, організацій, приватних підприємців)

Оплата від юридичних осіб приймається ТІЛЬКИ ЗА БЕЗГОТІВКОВИМ ПЕРЕЧИСЛЕННЯМ с розрахункового рахунку юридичної особи на наш розрахунковий рахунок на підставі виставленого рахунку-фактури.

 

Зверніть увагу:

Оплата готівкою у відділеннях банків за юридичні особи через фізичних осіб НЕ ПРИЙМАЄТЬСЯ.
Будь-яку оплату, відправлену таким чином, ПОВЕРНУТЬ як помилковий платіж у те саме відділення банку, з якого було проведено оплату.
Здійснюючи платіж, незважаючи на попередження, Ви приймаєте на себе весь клопіт, пов'язаний з оформленням повернення грошей у відповідності з процедурами відділення банку, з якого було здійснено платіж.

Своєчасне надання послуг не гарантується.

Для приватних осіб

Для приватних осіб доступні наступні способи оплати:
  • Через відділення банків, що приймають платежі від населення
  • Онлайн оплата засобами електронних платежів (Visa/Mastercard, Privat24)
 

УВАГА! При оплаті через відділення банків оплата поступає до нас не раніше, ніж на наступний робочий день і деякими банками може затримуватися до 2-3 днів.

 

Для моментального виконання Вашого замовлення рекомендуємо користуватися електронними платіжними засобами. Це найбільш сучасний, швидкий та зручний спосіб оплати послуг.

 
Приват24 надає комплекс банківських послуг у режимі реального часу з будь-якої точки земної кулі. Система електронних платежів від ПриватБанку дозволяє здійснювати операції з прийому та переказу коштів. Зарахування коштів проводиться в автоматичному режимі.
Наш сайт підключено до системи безпечних електронних платежів ПриватБанку, яка дозволяє сплачувати наші послуги будь-якими картками Visa й MasterCard, випущених будь-якими закордонними банками. Система безпечних електронних платежів реалізована на найсучаснішому стандарті безпеки - 3D Secure, який забезпечує максимальну безпеку Ваших платежів в Інтернет. Технологія 3D Secure є частиною глобальних програм Visa "Verified by Visa" та MasterCard «MasterCard SecureCode», метою яких є надання та забезпечення безпечних і надійних методів оплати товарів і послуг у глобальній мережі Інтернет.